SAMOCHÓD ROKU PLAYBOY 2011

Samochód Roku PLAYBOYA to coroczny, prestiżowy plebiscyt na najbardziej luksusowe, najnowocześniejsze i najpiękniejsze pojazdy. Wręczenie wyróżnień odbywa się podczas uroczystej gali Samochód Roku PLAYBOYA, która odbywa się w zwykle Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Na uroczystości zbiera się crême de la crême świata motoryzacji i mediów. Goście już przy wejściu mogą przyjrzeć się z bliska markom samochodowym – laureatom, a nawet zajrzeć do ich wnętrza. Pomiędzy rzędami nagrodzonych samochodów i szpalerem stworzonym z najpiękniejszych króliczków Playboya, po czerwonym dywanie w blasku fleszy przechodzą zaproszeni goście oraz rzesze gwiazd, które zawsze bardzo chętnie biorą udział w tym wydarzeniu.

Część oficjalna gali to prezentacja wyróżnionych marek oraz wręczenie laureatom statuetek i dyplomów. Towarzyszy jej zawsze atrakcyjny program sceniczny – pokazy mody inspirowane Playboyem w wykonaniu najlepszych polskich modelek, przygotowane przez najlepszych w kraju choreografów. Kulminacyjnym momentem na scenie jest odsłonięcie samochodu – zwycięzcy plebiscytu, któremu towarzyszy pokaz pirotechniczny i specjalna oprawa muzyczna..

Dalsza część wieczoru to trwająca do wczesnych godzin porannych zabawa w specjalnie przygotowanych strefach klubowych, koncerty, wyśmienity catering przygotowany przez mistrza kulinarnego Roberta Sowę, a także zabawa przy muzyce przygotowanej przez najlepszych DJ-ów.
Co roku na gali obecnych jest ok. 1.200 gości.

Facebook

YouTube