10 URODZINY CKM

CKM – najpopularniejszy w Polsce magazyn dla mężczyzn hucznie obchodził swoje 10-lecie! Uroczysta urodzinowa Gala odbyła się w warszawskiej Fortecy i była to impreza w iście CKM-owej oprawie… Część oficjalną poprowadzili: Omenaa Mensah – jedna  z gwiazd z okładki CKM – i Maciej Dowbor.

Gwiazdą wieczoru była szwedzka wokalistka September, która – ucharakteryzowana na Marilyn Monroe – odśpiewała „Happy Birthday”, a następnie dała żywiołowy koncert w towarzystwie tancerek.

Wśród atrakcji wieczoru znalazły się także: żywe okładki CKM, show grupy tanecznej Quest, pokazy sztuki barmańskiej w wykonaniu Blazer Bar i show pirotechniczne. Nie zabrakło także ogromnego, piętrowego urodzinowego tortu.

Gwiazdy okładek CKM otrzymały statuetki za najpiękniejsze sesje okładkowe. Wyróżnione zostały: Doda, Ewa Sonet, Agnieszka Włodarczyk, Sasha Strunin, Ines Cudna, Beta Lenska, Kasia Bujakiewicz.

Szczególną uwagę gości i mediów przykuła gwiazda jubileuszowej okładki CKM – Iga Wyrwał, która specjalnie na urodzinową gale przyjechała z Londynu. Zorganizowana w hotelu Le Regina konferencja prasowa z okazji jubileuszu CKM z jej udziałem, zgromadziła liczne grono dziennikarzy i fotoreporterów i odbiła się szerokim echem w mediach.

Facebook

YouTube