POKAZ KWIECIEŃ 2011

Pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego odbył się 19 kwietnia 2011 w przepięknej scenerii Łazienek Królewskich w Warszawie. Wnętrza zabytkowego Pałacu Na Wodzie przywodziły na myśl pokazy haute couture organizowane w paryskich pałacach. Goście zasiadali w pięciu efektownych komnatach Pałacu, przez które przechodziły najpiękniejsze polskie modelki i modele.

Tłem do pokazu była grana na żywo muzyka alternatywnego zespołu ParisTetris. Inspirowana jazzem, ale i szlachetnymi, gitarowymi brzmieniami w intrygujący sposób podkreślała wyjątkowość kolekcji.

Na gali nie zabrakło wiernych klientów i miłośników stylu Dawida Wolińskiego. Wielu gości na tę okazję, jako wyraz szacunku pracy projektanta, ubrało się w jego kreacje.Wśród gości spotkać można było m.in. Anetę Kręglicką, Joannę Horodyńską, Sylwię Gliwę, Marysię Góralczyk, Joannę Przetakiewicz, Macieja Zienia, Gosię Baczyńską, Agnieszkę Szulim, Bożenę Walter, Sebastiana Kulczyka.

Gość specjalny pokazu Giuseppe Zanotti, światowej sławy designer butów, był zachwycony zaprezentowanymi sylwetkami, ale również oprawą wizualną wydarzenia. Z kolei obecny także na pokazie Farouk Chekoufi (znany francuski dziennikarz mody współpracujący z największymi magazynami life stylowymi jak Elle, Marie Clarie czy Voque) zadeklarował chęć promocji Dawida Wolińskiego również za granicą doceniając reprezentowany przez projektanta światowy poziom mody.

VIDEO

Facebook

YouTube