18 Urodziny Playboya

18 URODZINY POLSKIEJ EDYCJI PLAYBOYA & FINAŁ 10. EDYCJI KONKURSU FOTOEROTICA 2010

Magazyn Playboy jest już na polskim rynku 18 lat. Pierwsze wydanie polskiej edycji Playboya ukazało się w grudniu 1992 roku. Przez to kilkanaście lat stworzyło kilka znaczących inicjatyw m.in. plebiscyt. Samochód Roku Playboya oraz konkurs FOTOEROTICA.

FOTOEROTICA to jedyny w Polsce konkurs fotografii erotycznej o wieloletniej tradycji. Piękno kobiecego ciała i wysoka jakość estetyczna zdjęć to wartość która przyświeca idei konkursu. Już po raz 10 redakcja polskiej edycji magazynu PLAYBOY nagrodziła najpiękniejsze erotyczne fotografie autorstwa zdolnych fotografów.

Urodzinowa Gala Playboya & Finałowy wernisaż zdjęć odbył się 17 stycznia, w warszawskim LOFCIE 44. Gospodarzem wieczoru był redaktor naczelny polskiej edycji Playboya – Marcin Meller.

Niespodzianką wieczoru był efektowny występ DODY. Artystka obecna była na okładce PLAYBOYA już dwukrotnie. Godzinne, efektowne show porwało zgromadzonych gości.

Wszystkie te wydarzenia jak zawsze w zmysłowo „Playboyowej” oprawie:
najpiękniejsze PLAYMATES PLAYBOYA, Kasia Danysz i Izabela Sala, wystąpiły w sukniach specjalnie zaprojektowanych na tę okazję przez ulubionego projektanta gwiazd DAWIDA WOLIŃSKIEGO.

Na imprezie pojawiła się cała plejada polskich Gwiazd zaprzyjaźnionych z polską edycją PLAYBOYA m.in. Marcin Kydryński, Rafał Bryndal, Tomasz Kammel, Sasha Strunin, Paweł Deląg, Augustin Egurolla, Izabela Janachowska, Wojciech Mecwaldowski, Agnieszka Szulim z mężem Adamem Badziakiem, Monika Szaciłło-Mrozowska z mężem Maciejem Szaciłło, Omena Mensah, Robert Kochanek, Tomasz Barański, Przemysław Saleta, Sebastian Kulczyk, Miss Panama i International – Carina Pinilla.

Wykwintne menu przygotował Mistrz Kulinarny Robert Sowa.

Facebook

YouTube